ЛОР-врач высшей категории Горбачёва Анна Дмитриевна. Детский и взрослый приём. г. Киев

https://www.facebook.com/lorvrach

ЛОР-врач Горбачёва А.Д. - Написать сообщение

ГОРБАЧЁВА АННА ДМИТРИЕВНА

ДЕТСКИЙ И ВЗРОСЛЫЙ ЛОР-ВРАЧ ВЫСШЕЙ КАТЕГОРИИ

Стаж лор-врачём 30 лет.    Приём детей. Приём взрослых

ЛОР онлайн консультация через 10 минут

с момента обращения пациента

Онлайн консультация по Viber/WhatsApp/Telegram/Skype/Imo, email 

онлайн консультации 8:00-23:00 (GMT +2:00) 7 дней в неделю

Стоимость онлайн консультации 350 грн


Запись на консультацию: тел/viber/whatsapp +38-0635920038


Консультация в клинике 550 грн., процедуры от 40 грн. Прайс>>

г. Киев, ул. Круглоуниверситетская, 3-5. Печерский район центр, Крещатик

Время работы клиники: Пн-Пт 8:00-20:00, Сб 8:00-18:00

 

ЛОР-врач Горбачёва Анна Дмитриевна, г. Киев - Клиника

www.lor.kiev.ua


В НАЧАЛО      МОЯ ТРУДОВАЯ БИОГРАФИЯ      ТВ ПРОГРАММЫ С МОИМ УЧАСТИЕМ     ДИАГНОСТИКА, ЛЕЧЕНИЕ И ПРОФИЛАКТИКА ЛОР-ЗАБОЛЕВАНИЙ     ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫЕ ВОПРОСЫ ЛОР-ВРАЧУ

ГОМЕОПАТИЧЕСКИЕ ПРЕПАРАТЫ -HEEL В МОЕЙ ПРАКТИКЕ     ПЕЧАТНЫЕ РАБОТЫ     ЗАПИСЬ НА ОСМОТР      КАК ДОБРАТЬСЯ     КЛИНИКА     МЕДИЦИНСКИЕ КОЛЛЕГИ


Чи видаляти мигдалики дитині?

 

ЛОР-врач высшей категории Горбачёва Анна Дмитриевна г.Киев. Детский и взрослый приёмДітлахи часто хворіють на запалення мигдаликів.

"Лікарі рекомендують видалити їх. Але я чула, що таке розв'язання проблеми не найкраще. Що рекомендує у таких випадках народна медицина?" - запитує Орися Іваник, Рівненська обл.

Для хлопчиків операція особливо небезпечна
Народна медицина проти видалення мигдаликів. Насамперед їх треба лікувати. Адже як щитоподібна залоза є щитом від захворювань нервової системи, так тонзили (мигдалики) є своєрідними воротами до організму людини. Зникають ворота - і організм відкритий для усіх інфекційних захворювань. Вхопила дитина холодного повітря - і в неї вже бронхіт. Якщо у дитини видаляють мигдалики, то на все життя залишається хворою носоглотка, непокоїть нежить, людина гугнявить.
Особливо небезпечно, коли видаляють мигдалики у віці до семи років. Адже така операція впливає на діяльність усіх залоз дитини. А власне тоді триває розвиток організму малюка. До нього треба ставитись на той час надзвичайно бережно, лікувати, не завдаючи болю. Для хлопчика така операція ще небезпечніша, бо впливає й на те, яким він стане чоловіком. До семи років хлопчик має бути неоперованим.

Лікувати мигдалики ультразвуком - небажано.
Бувають випадки, коли після лікування методами офіційної медицини (зокрема і ультразвуком) збільшені, наповнені гноєм мигдалики звужуються, стають тугими, але всередині залишається гній. А це вже інфекція на весь організм: серце, нирки... Аналізи показують наявність лейкоцитів, хоча мигдалики нібито у нормі. А причина - гній, який не вийшов із тонзил. У такому випадку треба лікувати весь організм.

Зміцнюйте імунітет вашої дитини.
Аптека "Зелена планета" пропонує лікарський засіб "Iмуннат". Це імуномодулятор, який підсилює захисні функції організму, тобто зміцнює імунітет дитини. І тоді сам організм починає боротися з хворобою. Є в аптеці й ліки, які безпосередньо діють на хворі мигдалики - тонзилан. Цей препарат знімає запалення, а відтак виходить гній, тонзили очищаються.

Народні методи лікування
Якщо людина не має змоги придбати ліки в аптеці, то вдома завжди знайдуться лікарські рослини. Скажімо, шавлія лікарська чи корінь аїру, ромашка або евкаліпт (заварити і полоскати горло). Можна приготувати полоскання з кори верби. Трохи гіркувате на смак, але ефективність висока. Де взяти кору? Продаються на базарах вербові котики. Дві лозинки заварили - і вже маєте ліки. Або, скажімо, таке полоскання: на склянку води 2-3 краплини йоду, трошки солі або соди харчової. Народна медицина пропонує також заварювати квітки картоплі: дуже добре знімає запальні процеси і охриплість. Але треба бути обережними, бо квіти отруйні. Щоб зняти отруйність, їх необхідно прокип'ятити (на півлітрову банку - чайну ложку подрібнених квітів).

Ефективні також інгаляції. Дуже обережно, щоб дитина не обпеклася, дати їй подихати гарячою парою ромашки (посадити над каструлею, в якій заварена трава, накрити простирадлом). Для такої мети дуже корисна і картопля, зварена "в мундирах". Лікує не тільки мигдалики, а й носоглотку, бронхи, застудні захворювання.

При публикации статьи информация об авторе и ссылка на сайт обязательна.

Copyright©2002-2018 Горбачева А.Д. Все права защищены. All rights reserved.

 
Детские болезни

Аденоиды или гипертрофия глоточной миндалины

Аллергический ринит у детей

Диагностика и лечение аллергических ринитов у детей (методические рекомендации, укр.)

Нарушение слуха у детей

Острый ларинготрахеит у детей
Острый средний отит у новорожденных и детей до 3-х лет

Особенности строения глотки у детей
Особенности фарингитов в детском возрасте

Победа над насморком

Удалять ли миндалины ребенку? (укр.)

Как не пропустить проблемы со слухом у ребенка
все статьи

  

Copyright © 2002-2018. ЛОР врач Горбачева А.Д. Все права защищены. При использовании материалов сайта ссылка на сайт обязательна!

Статьи носят информационный характер и не являются прямым руководством к действию.
Для постановки или уточнения вашего диагноза обратитесь к врачу.
Не занимайтесь самолечением! Это может привести к осложнениям и непоправимым изменениям вашего здоровья.
Анализы, диагностические исследования, процедуры и медикаментозное лечение назначает только врач.

ЛОР-ВРАЧ ГОРБАЧЁВА А.Д.      МОЯ ТРУДОВАЯ БИОГРАФИЯ      ЗАБОЛЕВАНИЯ ЛОР ОРГАНОВ      КОНСУЛЬТАЦИИ ЛОР-ВРАЧА      ПЕЧАТНЫЕ РАБОТЫ      ТВ ПРОГРАММЫ С МОИМ УЧАСТИЕМ

ГОМЕОПАТИЧЕСКИЕ ПРЕПАРАТЫ -HEEL В МОЕЙ ПРАКТИКЕ     ЗАПИСЬ НА ОСМОТР      КАК ДОБРАТЬСЯ ДО КЛИНИКИ     МЕДИЦИНСКИЕ КОЛЛЕГИ


 

 

 

Rated by PING